Září 2014

Způsob uvažování cvičené opice

9. září 2014 v 22:40 | Václav Procházka
Způsob uvažování cvičené opice (stejně tak tvrdého jádra Schwarzenbergjugend):

1. Když většina států NATO absolutně odvrhla jakékoliv mezinárodní právo tím, že uznaly nezávislost Kosova, které bylo násilně odtrženo od Srbska po několikaměsíčním (!) bombardování NATO, tak za to může Rusko.

2. Když údajný náraz civilního (!) letadla do Pentagonu, jednoho z nejstřeženějších objektů na světě, posloužil CIA a NSA jako záminka ke sledování lidí, jaké nemělo (a snad dosud nemá) obdoby, tak za to taky může Rusko (a Putin

3. Když na základě vymyšlených zbraní hromadného ničení USA a jejich nejbližší poskoci rozbombardovali a 8 let okupovali Irák, tak za to může Rusko a Putin. Samozřejmě i za občanskou válku, která v Iráku trvá dodnes.

4. Když USA chtěly zřídit v ČR základnu se stálou přítomností svých jednotek na základě smyšleného nebezpečí z Íránu, tak za to může Rusko. Stejně tak všichni, kdo byli proti tomu, jsou bolševici a ruští agenti.

5. Stejný princip jako v Iráku uplatněn i v Libyi. "Pravda a láska" přinesená francouzskými, anglickými a americkými bombami se v dosud trvající občanské válce a totálním rozvratu jaksi ještě nestihla projevit. Na rozdíl od Iráku do toho šlo NATO jako celek, takže odpovědnost nese i ČR (min. zahraničí Schwarzenberg), která mohla uplatnit veto. Samozřejmě i za to může Rusko.

6. Když tvrdé jádro NATO (spolu s Tureckem, Saúdskou Arábií a dalšími "demokraciemi") dodávalo zbraně povstalcům v Sýrii, čímž zajistilo, že zde občanská válka trvá dodnes, tak za to může Rusko. Když Rusko vetovalo bombardování syrských vládních jednotek, tak je to zločin. A když NATO zjistilo, že mu fanatici z ISIL, kterým dodalo zbraně a ještě před rokem v zájmu jejich ochrany chtělo bombardovat Sýrii, přerostli přes hlavu, a teď pro změnu bombarduje ISIL (a uvažuje o pokračujícím vyzbrojování "umírněné" syrské opozice - není nad odbyt zbraní...), tak za to taky může Rusko.

7. Za násilný převrat v Kyjevě (kolik bylo mrtvých policistů např. při protivládních protestech v ČR v r. 2012?), vydatně podporovaný EU i NATO, samozřejmě nemůže nikdo jiný, než Rusko. Za zločiny proti lidskosti páchané "ukrajinskou armádou" (fakticky spíše soukromými armádami oligarchů a dalšími pochybnými bojůvkami), jako bombardování a ostřelování Doněcku a Luhansku, může jedině Putin. Když Rusko dodá pomoc (třeba i humanitární) do obklíčeného města, kde je humanitární katastrofa, tak je to zločin. Samozřejmě i za to, že do Ruska uprchlo z východní Ukrajiny nejméně milión lidí a na "proevropskou" západní Ukrajinu o několik řádů méně, může jen podlá ruská propaganda a Putinovi agenti.

Takže shrnuto - hlavní podmínka pro bezpečnost ve světě je bojovat proti Rusku.

Chápu, že fašistická propaganda (nejen) TOP 09 je zaměřena hlavně na nejmladší voliče, kteří si spoustu těchto událostí nemusí vůbec pamatovat, ale i tak je nutná pořádná dávka ignorance a sklon k fanatismu, aby člověk mohl takovému černobílému obrazu světa uvěřit.

Mimochodem nejsem členem žádného klubu přátel Vl. Putina, tento člověk je pro mě stále velkou neznámou. Je to ovšem i chyba Západu, že jej neustále tlačí do situací, kdy skoro nemá možnost volby. Těžko pak můžeme posoudit, jaké jsou skutečné Putinovy záměry a priority.

Svobodný vysílač

9. září 2014 v 21:55 | admin
Zajímavý byl např. rozhovor s Dr. Pavlem Kalendou 8.9., doufejme že bude brzy přidán do archívu: